Jūs atrodaties šeit:

Lido uz Gulbeni ar vilcienu!

Lido ar vilcienu uz Gulbeni
un iepazīsti skaisto pilsētu!


2. septembrī Bānīša svētki

Rīga (8:08) - Gulbene (11:33)

Gulbene (18:26) - Rīga (21:54)

16. septembrī Rudens svētki

  • 2.  septembrī tiks atzīmēti Bānīša svētki "Satikšanās uz Gulbenes stacijas perona". Svētku laikā pasākuma dalībnieki aicināti piedalīties ekskursijās pa Bānīša depo, būs iespēja izbraukt ar rokas drezīnu, kā arī piedāvātas ekskursijas ar elektrovilcienu un bānīti-ekspresi pa Gulbenes pilsētu. Svētku laikā koncertēs brāļi Auzāni un slavenais Jersikas orķestris. Plkst.13.00 Bānītis dosies reisā Gulbene-Alūksne (biļetes braucienam ar Bānīti jāiegādājas savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots). Bānīša svētku svinības turpināsies Stāmerienas stacijā.
  • 16. septembrī Gulbenē tiks svinēti Rudens svētki. Tiks piedāvāts apmeklēt amatnieku tirgu "Ražojam paši", kā arī piedalīties ekskursijās pa Gulbenes novada tūrisma objektiem: maizes cepšana un degustācija; sieru degustācijas; mājražoto vīnu degustācijas; Latvijas dārgakmeņu un pusdārgakmeņu darbnīcas apmeklējums; mākslinieka J. Brektes dzimtas māju apmeklējums u.c.

Gulbenē ikviens tiek aicināts izbaudīt:

  • Ceļojumu pa šaursliežu dzelzceļa Bānīti;
  • Izbraucienu pa Gulbeni ar elektrovilcieniņu;
  • Kuģošanu pa ezeru pie Stāmerienas pils;
  • kā arī apmeklēt pusdārgakmeņu darbnīcu.

Vairāk informācijas par atpūtas iespējām un biļešu cenām Gulbenes pilsētā aicinām apskatīt šeit.

Biļešu iegāde braucienam Bānītī iespējama šeit.

Vilciena kustības saraksts Rīga (8:08) - Gulbene (11:33) un Gulbene (18:26) - Rīga (21:54) būs apskatāms un biļetes būs iespējams iegādāties no 24. augusta.

Lūdzu uzgaidiet