Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Pērc e-biļeti jaunajā tīmekļvietnē www.vivi.lv vai mobilajā lietotnē "Vivi Latvija"!

Jūs atrodaties šeit:

Pārgājiens “Par un ap Vecpilsētas ielas kvartālu” 11. septembrī

03.09.2021.

Ieskandinot Vecpilsētas ielas svētkus, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina ikvienu piedalīties pārgājienā “Par un ap Vecpilsētas ielas kvartālu”, kura laikā būs iespējams atklāt noslēpumus, kurus glabā senās Vecpilsētas ielas nami.

11. septembrī pulksten 11 visi, kuriem saistoša ir Jelgavas vēstures izzināšana, aicināti piedalīties pārgājienā gides Guntas Tranas pavadībā. Pārgājiena dalībnieki dosies aptuveni 1.5 stundas ilgā pastaigā pa Vecpilsētas ielas kvartālu, klausoties aizraujošus gides stāstus par to, kas Vecpilsētas ielas namos atradās kādreiz, kā dzīvojuši tā laika ļaudis un kas izglāba šo ielu no iznīcības Otrā pasaules kara laikā. Pārgājiena laikā būs iespēja apskatīt simboliskos Dobeles vārtus un uzzināt par citiem pilsētas vēsturiskajiem vārtiem, kā arī apskatīt daļu no nagliņu ceļa, kas simbolizē pilsētas vēsturisko nocietinājuma posmu. Pastaigas beigās ekskursanti apskatīs 2018. gadā atklāto tēlnieka Kārļa Īles veidoto vides objektu “Laika rats 100”, kas godina Latvijas valsts veidošanā un attīstībā iesaistītos cilvēkus. Vides objektā atspoguļoto tēlu viena puse ir veidota kā spogulis, tādējādi ikviens var ieraudzīt savu atspulgu un apjaust, ka valsti veido katrs no mums.

Dalība pārgājienā ir bez maksas. Lai nodrošinātu MK noteikumu Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” prasības, dalībnieku skaits pārgājienos ir ierobežots, tāpēc jāpiesakās iepriekš pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv vai tālruni 63005447, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru. Dati tiks uzglabāti 30 dienas pēc aktivitātes noslēgšanās, nepieciešamības gadījumā tos sniedzot Slimību profilakses un kontroles centram epidemioloģiskās izmeklēšanas veikšanai.

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

Piedaloties aktivitātē, jāievēro valstī pieņemtie distancēšanās noteikumi.

Jautājumu gadījumā par personas datu apstrādi jāvēršas pie Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Jelgavas reģionālais tūrisma centrs" galvenās speciālistes administratīvajos jautājumos pa tālruni 63005452 vai e-pastā laine.rozenberga@tornis.jelgava.lv. Papildu informācija par datu apstrādi Jelgavas pilsētas pašvaldībā pieejama tīmekļa vietnē.

Informāciju sagatavoja
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde
"Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
"

Lūdzu, uzgaidiet