Jūs atrodaties šeit:

Biļešu veidi

Pasažieru ērtībām tiek piedāvāti vairāki biļešu veidi!

Piedāvājam iegādāties vienreizējās biļetes; dienu biļetes; abonementa biļetes kā arī vienotās biļetes - Tukuma un Aizkraukles pasažieru ērtībām.

Detalizētāk katrs biļešu veids aprakstīts zemāk:
JAUNUMS! Pamatojoties uz 2017. gada 27. jūnija Ministru kabineta noteikumu Nr.371 “Braukšanas maksas atvieglojumu noteikumi” grozījumiem, braukšanas maksas atvieglojumu saņēmēju kategorijai „daudzbērnu ģimenes locekļi” no 2017. gada 1. septembra braukšanai vilcienos ir tiesības saņemt 20% atlaidi no dienu un abonementa biļešu cenas, tāpat no 2017. gada 1. jūlija spēkā ir 25% atlaide biļetei vienam braucienam. 

Daudzbērnu ģimenes loceklim braukšanas tiesības vilcienā apliecina biļešu kasē vai vilcienā iegādāta biļete kopā ar Latvijas Goda ģimenes apliecību „3+ Ģimenes karte” un personu apliecinošu dokumentu (ID karti vai pasi), bērni līdz 15 gadu vecumam (14 gadus ieskaitot) personu apliecinoša dokumenta vietā var uzrādīt derīgu skolēna apliecību.


Bezmaksas biļete (biļete ar 100% atlaidi) - biļeti var iegādāties pirmsskolas vecuma bērni, nacionālās pretošanās kustības dalībnieki, politiski represētie, bērni bāreņi, bērni invalīdi un viņu pavadoņi, I grupas invalīdi un viņu pavadoņi, kā arī II grupas invalīdi. Biļetē tiek norādīts apliecības numurs vai pirmsskolas vecuma bērna dzimšanas gads.

Lūdzu uzgaidiet