Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Bagāžas biļete

​Kādos gadījumos jāiegādājas bagāžas biļete?

  • Ja vēlaties pārvadāt bagāžu, kuras izmērs (garums, platums un augstums) pārsniedz 40 x 60 x 20 cm, bet izmēru (garums, platums un augstums) summa nepārsniedz 200 cm, svars nepārsniedz 35 kg, un ja tā netraucē citiem pasažieriem.
  • Ja esat pasažieris, kuram ir tiesības braukt ar maksas atlaidēm, par bagāžas pārvadāšanu, kura pārsniedz bez maksas pārvadājamās bagāžas normu, kā arī par bagāžas un dzīvnieku pārvadāšanu jāmaksā pēc pārvadātāja apstiprinātajiem tarifiem.
  • Ja vēlaties vilcienā pārvadāt velosipēdu, ir jāiegādājas bagāžas biļete. Jāņem vērā, ka velosipēds jāpārvadā vagonā, kurā ir speciālie velosipēdu turētāji, un velosipēdu turētāju skaitam jābūt līdzvērtīgam pārvadāto velosipēdu skaitam. Ja pasažieru vilciens nav aprīkots ar velosipēdu turētājiem, pārvadājamo velosipēdu maksimālais skaits vagonā nedrīkst būt lielāks par 5 velosipēdiem.

Kādos gadījumos bagāžas biļete nav jāiegādājas?

  • Pasažierim ir tiesības bez maksas pārvadāt bagāžu, kas ir viegli pārnēsājama un kuras veids un iesaiņojums atļauj to bez grūtībām novietot paredzētajā vietā un kuras izmērs (garums, platums un augstums) nepārsniedz 60 x 40 x 20 cm, bet svars - 20 kg.
  • Pasažieru vilcienā bez maksas drīkst pārvadāt kruķus, bērnu ratiņus, personu ar invaliditāti ratiņkrēslus, kā arī bagāžu, kurai viens no bagāžas izmēriem (garums, platums un augstums) 60 x 40 x 20 cm pārsniedz noteikto izmēru (piemēram, saliekamā makšķere, slēpes, ragaviņas).
  • Bez maksas drīkst pārvadāt suni, kurš sniedz pavadoņa vai asistenta pakalpojumu. 


AS "Pasažieru vilciens" līgumsods par virsnormas bagāžas un dzīvnieku neapmaksātu pārvadāšanu ir 5,00 EUR.

Lūdzu, uzgaidiet