Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Zonas un starpzonasZonu tarifs darbojas piecos maršrutos:
Rīga - Skulte, Rīga - Sigulda, Rīga - Aizkraukle, 
Rīga - Jelgava, Rīga - Tukums 2

 

No 2016.gada 1.aprīļa maršrutos Rīga-Skulte, Rīga-Jelgava, Rīga-Tukums, Rīga-Sigulda un Rīga-Aizkraukle ieviesti zonu tarifi.

  • Zonu tarifu sistēma ir vienkārša, intuitīvi saprotama un viegli lietojama, turklāt paver iespēju ieviest jaunus, draudzīgākus biļešu veidus, lojalitātes programmas, kā arī paplašināt biļešu tirdzniecības iespējas, ar laiku piedāvājot pasažieriem nopirkt biļetes biļešu automātos, internetā, mobilajā aplikācijā, kā arī vilcienā ar norēķinu karti. Zonu tarifu sistēmas vienkāršība un ērtums nodrošina ātrāku klientu apkalpošanu un mazākas rindas pie biļešu kasēm.
  • Līdz ar šīm izmaiņām mainījušās arī biļešu cenas - daudzviet braukšana ar vilcienu ir kļuvusi ievērojami lētāka. Brauciena cena zonu ietvaros veidojas, summējot šķērsoto zonu skaitu, bet, ja brauciena sākums vai galapunkts atrodas ārpus zonu tarifa darbības, brauciena cena ir tāda pati kā līdz 1.aprīlim. Ar biļešu veidiem un cenām varat iepazīties sadaļās "Biļešu veidi" un "Biļešu cenas".

Katrs no maršrutiem sadalīts 3-5 zonās, kā arī starpzonās:

  • Katra maršruta līnija ir sadalīta zonās. Skultes, Siguldas un Jelgavas līnijas ir sadalītas A, B un C zonās, Tukuma līnija - A, B, C un D zonās, savukārt Aizkraukles līnija - A, B, C, D un E zonās.
  • Ar iegādāto zonu biļeti var braukt ne tikai līdz biļetē norādītajam galamērķim, bet līdz pat zonas robežai. Piemēram, biļete Rīga - Ikšķile maksā 1.50 EUR un ir derīga braucienam visas Aizkraukles līnijas A - B zonas ietvaros, līdz pat Pārogrei.
  • Ir divi starpzonu veidi - 1.00 EUR un 1.10 EUR. Starpzona ir noteikts brauciena posms divu blakus esošu tarifu zonu ietvaros, kuram piemērota īpaša atlaide braukšanas maksai attiecīgajā maršruta posmā. Starpzonas izveidotas, lai īsie braucieni, kuri šķērso zonas robežas, būtu lētāki. 
  • Ar iegādāto starpzonas biļeti var braukt ne tikai līdz biļetē norādītajam galamērķim, bet līdz pat starpzonas robežai. Piemēram, biļete braucienam Torņakalns - Majori izmaksā 1.10 EUR, un ar šādu biļeti var braukt līdz Mellužiem, kas ir starpzonas robeža.
Lūdzu, uzgaidiet