Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Kā pirkt

Lejupielādē bez maksas “Pasažieru vilciena” mobilo lietotni kādā no šiem lietotņu veikaliem: GooglePlay, AppGallery, AppStore

Lai iegādātos vienreizējo vai abonementa e-biļeti, jāveic šādas darbības:

 • Vilcienu kustības sarakstā izvēlieties savu brauciena maršrutu, reisu un datumu. Spiediet pogu - Pirkt

Šajā piemērā tiek iegādāta e-biļete maršrutā Rīga-Ogre vilcienam Nr.6202 14. oktobrī.


1.

 • Izvēlieties e-biļetes veidu/-us un skaitu. Spiediet pogu - TĀLĀK

Ņemiet vērā! Ja esat daudzbērnu ģimenes locekļi, iegādāties vienreizējo e-biļeti ar 50% un 90% atlaidi vai abonementa e-biļeti ar 40% atlaidi iespējams, atzīmējot 3+ Ģimenes e-biļete turp; atzīmējot šo e-biļešu veidu, tiek piedāvāta paplašināta e-biļešu izvēlne; jāatzīmē nepieciešamais biļešu veids un skaits.

Šajā piemērā tiek izvēlētas 2 biļetes (viena e-biļete braucienam turp; viena e-biļete bagāžai).


2. 

 • Ja izvēlētais e-biļešu skaits, veids, maršruts, reiss un datums ir pareizs, spiediet lodziņu – APMAKSĀT (Ja vēlaties turpināt izvēlēties e-biļetes, tad spiediet - TURPINĀT IEPIRKTIES);

*Arī šajā solī ir iespējams mainīt iegādāto e-biļešu skaitu, spiežot -/+,
kā arī ir iespēja e-biļeti dzēst no iepirkumu groza.


3. 

 • Lai veiktu apmaksu, logā Jūsu e-pasts e-biļetes saņemšanai obligāti jāievada sava e-pasta adrese;
 • Jāiepazīstas un obligāti jāatzīmē, ka esat izlasījuši elektronisko biļešu iegādes un atgriešanas noteikumus, kuri redzami, nospiežot uz teksta Lai turpinātu, atzīmējiet, ka esat iepazinies ar noteikumiem;
 • Veiciet apmaksu, izvēloties maksājumu veidu un ievadiet izdomātu 4 ciparu PIN kodu. Pirmajā reizē tas būs jāizdomā, turpmāk jāizmanto izdomātais. Gadījumā, ja PIN kodu aizmirstat, to ir iespējams atjaunot.
 • Tiklīdz atzīmēsiet, ka esat iepazinušies ar noteikumiem, apmaksa jāveic 10 minūšu laikā.
 • Piedāvājam arī papildu iespēju iegādāties e-biļeti ar rekvizītiem. Ja vēlaties noformēt šādu e-biļeti, atzīmējiet Vēlos saņemt e-biļeti ar rekvizītiem un aizpildiet norādītās ailes.
 • Ievadiet maksājumu kartes datus (to vajadzēs darīt tikai pirmajā reizē, lai tos pievienotu Klix sistēmai. Turpmāk būs jāievada tikai izdomātais 4 ciparu PIN kods).

Skats, kurā jāizvēlas kā veikt apmaksu - vai ar maksājumu karti (to pievienojot Klix maksājumu sistēmai) vai ar internetbankas starpniecību.

Skats, pirmo reizi ievadot PIN kodu. Jāievada un jāatceras 4 ciparu PIN kods, jāspiež APMAKSĀT.

Atveras bankas logs, kurā jāpievieno sava maksājumu karte Klix maksājumu sistēmai. Jāatzīmē "Saglabāt kartes datus, lai nākamreiz maksātu ātrāk".

Skats, kas būs redzams turpmāk (nākamajās reizēs), iegādājoties e-biļeti, kad jāievada izdomātais PIN kods.

Ievadot PIN kodu un spiežot TURPINĀT, lietotājs redz savas pievienotās maksājuma kartes un var pievienot arī citu maksājuma karti.

Ja izvēlies maksāt ar jau pievienoto karti, tad nospied uz zaļā lauka, un e-biļete ir iegādāta. Ja izvēlies MAKSĀT AR CITU KARTI, atveras augstāk redzamais Citadeles Klix maksājumu sistēmas logs, kurā jāpievieno maksājumu karte.


 • Ja maksājums bijis veiksmīgs, iegādātā e–biļete 3 minūšu laikā tiek nosūtīta uz e-adresi, kuru norādījāt pirms maksājuma veikšanas.
 • Pēc veiksmīga maksājuma atveras logs, kurā tiek piedāvātas 3 papildu iespējas, kā saņemt iegādāto e-biļeti:

1. lejupielādēt e-biļeti (e-biļete tiek lejupielādēta ierīcē, no kuras veikts pirkums);
2. atkārtoti nosūtīt e-vēstuli (e-vēstule tiek nosūtīta atkārtoti);
3. nosūtīt e-biļeti uz citu e-adresi (ņemiet vērā, ka jūsu iegādātā e-biļete jebkurā gadījumā ir nosūtīta uz e-pasta adresi, ko norādījāt pirms maksājuma veikšanas).


Saņemiet e-biļeti izvēlētajā veidā!

4.

 • E-abonementu iegādājoties mūsu mājaslapā, uz pasažiera norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta saite, ar kuru e-abonements jāaktivizē mobilajā lietotnē viedtālrunī, kurā biļete tiks lietota un uzrādīta konduktoram kontrolierim.

Vilcienā konduktoram kontrolierim uzrādiet saņemto vienreizējo e-biļeti mobilajā ierīcē vai izdrukātā veidā, vai abonementa e-biļeti mobilajā ierīcē, kurā tā ir aktivizēta, un baudiet braucienu!

*Šajā piemērā iegādāta turp e-biļete maršrutā Rīga-Ogre vilcienam Nr.6234 23. septembrī.
 
Lūdzu, uzgaidiet