Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Vienā vilcienā no Carnival Youth koncerta 26.08. Siguldā

26. augustā Siguldas pilsdrupu estrādē notiks indīroka grupas „Carnival Youth” līdz šim vērienīgākais koncerts, tādēļ papildinājuši vilcienu kustības sarakstu ar reisu pasākuma noslēgumā.

Grupas pirmajā brīvdabas solo koncertā tiks atskaņotas dziesmas gan no jaunā, šī gada 1. jūnijā izdotā, albuma „Vienā vilcienā”, gan iepriekšējiem – „No Clouds Allowed” un „Propeller”. Jauno albumu grupas dalībnieki Edgars Kaupers, Emīls Kaupers, Roberts Vanags un Aleksis Luriņš ierakstījuši šī gada pavasarī Berlīnē. „Carnival Youth” ar straujiem panākumiem debitēja 2011. gadā, gūstot atpazīstamību gan dzimtenē, gan ārpus tās.

Brīvdabas koncerts Siguldā sāksies pulksten 20:00, un iesildītāju lomā uzstāsies pašmāju psihedēliskā roka grupa „The Bad Tones”.

Koncerta apmeklētāju ērtībām naktī pēc koncerta, 27. augustā norīkojam īpašu vilcienu, kas grupas fanus no Siguldas nogādās Rīgā.

No Siguldas stacijas vilciens aties pl.00:30 un Rīgā ienāks pl.01:36. Pirms vilciena atiešanas Siguldas stacijā no pl.23:30 tiks atvērta arī biļešu tirdzniecības kase.

Lai viss vienā vilcienā, „Carnival Youth” koncerta apmeklētāji ir laipni aicināti braukt vilcienā gan turp, gan atpakaļ.

Apskatīt vilcienu kustības grafiku un iegādāties biļetes iespējams gan šeit, gan mobilajā lietotnē.

Plašāka informācija par koncertu un biļetēm: www.carnivalyouth.lv

 

Lūdzu, uzgaidiet