Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

‘Strādā jebkur!’ dienā dodies ar digitālo vilcienu uz Cēsīm

Popularizējot mūsdienīgas darba organizācijas priekšrocības, šogad gadskārtējās akcijas “Strādā jebkur!” laikā 31. maijā ikviens interesents tiek aicināts doties īpašā piedzīvojumā ar vilcienu uz Cēsīm, lai izbaudītu, kā digitalizācija un elastīgs darbs veicina sadarbību, iedvesmo un ļauj mācīties vienam no otra.

Dienas kulminācijā notiks visas pasaules latviešu sadziedāšanās, vienojoties iemīļotajā Renāra Kaupera skaņdarbā “Mana dziesma” un apliecinot, ka tehnoloģijas spēj vienot kopīgai idejai un iet pāri valstu fiziskajām robežām. Pasākumu vadīs un par iedvesmojošu noskaņu rūpēsies Zuarguss Zarmass.

Akcija pirmo reizi notiek Cēsīs, kas ir kļuvušas par kustības “Valsts #196” partnerpilsētu un apņēmušās aktīvi iedzīvināt datu tehnoloģiju risinājumus gan pilsētas pārvaldē, gan uzņēmējdarbībā un izglītībā.

Digitālais vilciens no Rīgas uz Cēsīm dosies 31. maijā plkst. 10.34 no rīta, bet atpakaļ no Cēsīm uz Rīgu – plkst. 16.04. Vilcienā būs divi īpaši vagoni –  klusais vagons darba lietu veikšanai un jaunu zināšanu un iedvesmas vagons, kurā eksperti dalīsies savā pieredzē un zināšanās, sākot no stāsta par hakatonu kā zināšanu apmaiņas rīku līdz neirozinātnei elastīgam darbam. Dalībniekus gan vilcienā, gan Cēsīs sagaidīs dažādi pārsteigumi, tostarp Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas zibakcijas, mācoties jebkur gan programmēt, gan arī citas zinības.

Cēsīs ikvienam dalībniekam un apmeklētājam būs iespējas ne tikai strādāt elastīgi, bet arī: 

  • piedalīties diskusijās par tehnoloģiju ietekmi uz reģionu dinamisku attīstību un “Kā strādāt jebkur?” par modernas darba vides veidošanas principiem, idejām un tās priekšrocībām,
  • uzzināt par vienkāršiem, bet efektīviem datu un mākslīgā intelekta risinājumiem biznesam un valsts pārvaldei,
  • pašiem izmēģināt roku “čatbota” mākslīgā intelekta gudrības veidošanā,
  • uzzināt par valsts piedāvāto e-pakalpojumu iespējām,
  • sadziedāties pāri valstu robežām ar tautiešiem visā pasaulē,
  • tīkloties, iegūt jaunus kontaktus, idejas, iedvesmu.

Pasākumā piedalīties aicināts ir ikviens, kurš atbalsta elastīgu darbu, sadarbību, tīklošanos, ideju apmaiņu. Tā ir lieliska iespēja iegūt jaunas iemaņas, dalīties pieredzē un zināšanās, veidot jaunus kontaktus,  satikt draugus un sadarbības partnerus, apgūt jaunas lietotnes, piedalīties mākslīgā intelekta gudrības veidošanā, kā arī noslēgumā sadziedāties pāri valstu robežām kopā ar mūziķi Daumantu Kalniņu un Cēsu bērnu un jauniešu koriem.

Akcija “Strādā jebkur!” šogad notiek kustības “Valsts #196” ietvaros – kustības mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju digitālās identitātes nostiprināšanu un attīstīšanu datu tehnoloģiju laikmetā. Tāpēc arī “Strādā jebkur!” dienas laikā dalībnieki varēs iepazīties ar datu tehnoloģiju risinājumiem, tostarp, piedalīties mākslīgā intelekta veidošanas procesā Cēsu Mākslas festivāla virtuālajam asistentam.

“Strādā jebkur!” dienas partneri: Cēsis, SQUALIO, Draugiem Group, Latvijas IT klasteris, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Finanšu nozares asociācija, Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centrs, Rīgas Tehniskā universitāte, Riga TechHub, Microsoft Latvia, Pasažieru vilciens, MadCity, Valsts nekustamie īpašumi, Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, Tilde, Kultūras informācijas sistēmu centrs, starptautiskais pilsētplānošanas hepenings “MadCity”, biedrība “Ar pasaules pieredzi Latvijā”.

Vairāk informācijas par akcijas aktivitātēm, dalībniekiem, lektoriem un reģistrācija akcijai “Strādā jebkur!” - https://www.facebook.com/events/356379098330468/ vai https://www.valsts196.lv/pasakumi

Lūdzu, uzgaidiet