Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Visām e-biļetēm 5% atlaide

19.08.2019.

No 20. augusta visām vilcienu e-biļetēm ir piemērota 5% atlaide

Lai mudinātu pasažierus vēl aktīvāk izmantot iespēju vilcienu biļetes iegādāties elektroniski, visām vilcienu e-biļetēm, kuras iegādātas internetā un mobilajās lietotnēs, sākot no 20. augusta, ir piemērota 5% atlaide.

5% atlaide ir piemērota visām vilcienu biļetēm, kuras šobrīd ir nopērkamas elektroniski, – biļetei braucienam vienā virzienā, bagāžas biļetei, kā arī tām biļetēm, kurām jau tiek piemērotas citas atlaides, tai skaitā 3+ Ģimenes biļetei ar 50% vai 90% atlaidi, biļetei turp un atpakaļ un bagāžas biļetei turp un atpakaļ.

Balstoties uz AS “Pasažieru vilciens” ierosinājumu, Sabiedriskā transporta padome 20.06.2019. pieņēma lēmumu, ar kuru tika atbalstīta šādas jaunas lojalitātes programmas (elektronisko biļešu iegādei) ieviešana un atlaides 5% apmērā piemērošana visām internetā un mobilajās lietotnēs pārdotajām AS “Pasažieru vilciens” elektroniskajām biļetēm.

Veicinot e-biļešu tirdzniecības pieaugumu, paredzam, ka mazināsies rindas pie biļešu kasēm un vienlaikus tiks optimizēti mūsu izdevumi par vilciena biļešu tirdzniecību kasēs un vilcienos pie konduktoriem kontrolieriem.

Mūsu klienti arvien biežāk vilciena biļeti izvēlas iegādāties e-vidē. Arī 2019. gada pirmajā pusē elektroniski iegādāto biļešu skaits turpina pieaugt.

Šī gada pirmajos septiņos mēnešos elektroniski, t.i., “Pasažieru vilciena” mājaslapā, mobilajā lietotnē un izmantojot “Mobilly”, ir nopirkti 1.06 miljoni vilciena e-biļešu, kas ir par 63% vairāk nekā līdzvērtīgā periodā pērn. Šobrīd elektroniski tiek pārdoti 15% no kopējā vienreizējo biļešu apjoma.

Lūdzu, uzgaidiet