E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. Nopirktās izmanto! Jaunas pērc lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

20% atlaide biļetēm 35 elektrovilcieniem darbdienās

06.01.2020.

2019. gada 6. decembrī Sabiedriskā transporta padome nolēma, ka no 2020. gada 15. janvāra stājas spēkā izmaiņas gan vilcienu biļešu cenām, gan reģionālo autobusu biļešu cenām, tāpat samazinās atlaides apmērs biļetēm vienam braucienam darbadienas vidū rudens/ziemas periodā mazāk noslogotajos vilcienos. 

Tas nozīmē, ka mainās līdz šim ierastais darbdienu dienas vidus atlaides apmērs - no 15. janvāra ir spēkā 20% atlaide -, kā arī tiek samazināts reisu skaits, uz kuriem šī atlaide attiecas.

Līdz 2020. gada 9. aprīlim darbdienās dienas vidus reisiem biļetes vienam braucienam var iegādāties ar 20% atlaidi, pērkot tās gan vilciena biļešu tirdzniecības kasēs, gan mūsu mobilajā lietotnē un mājaslapā, gan vilcienā pie konduktora kontroliera.

Atlaide biļetēm vienam braucienam tiek piemērota:

  • 7 vilcieniem maršrutā Rīga-Skulte-Rīga;
  • 8 vilcieniem maršrutā Rīga-Aizkraukle-Rīga;
  • 8 vilcieniem maršrutā Rīga-Jelgava-Rīga;
  • 12 vilcieniem maršrutā Rīga-Tukums-Rīga.

Vilcienu kustības sarakstos pie biļešu kasēm un pieturvietu informatīvajos stendos reisi, kuriem ir piemērota atlaide, atzīmēti ar zaļas krāsas zīmi. Arī mājaslapā un mobilajā lietotnē šie reisi ir atzīmēti ar 20% atlaides zīmi.

Būtiski!

Iegādājoties e-biļeti ar 20% dienas vidus atlaidi, saņem klāt vēl līdz pat 10% atlaidi, kas piemērota visām elektroniski iegādājamajām biļetēm. Cena mājaslapā un lietotnē tiek norādīta ar abām atlaidēm.

Gadījumā, ja esat nopirkuši biļeti ar 20% atlaidi un tomēr nolemjat braukt ar vilcienu, kuram šī atlaide nav piemērota, tad varat veikt piemaksu kasē vai pie konduktora kontroliera.

Ņemiet vērā, ka, iekāpjot vilcienā pieturā, kurā ir atvērta biļešu kase, biļete pie konduktora kontroliera maksās par 0,50 eiro dārgāk.

Lūdzu, uzgaidiet