Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Profilaktiskie pasākumi “Pasažieru vilcienā” koronavīrusa izplatības ierobežošanai

17.04.2020.

Mēs katru dienu rūpējamies, lai mūsu pasažieriem ceļš vilcienā būtu ātrs, drošs un patīkams. Laikā, kad valstī ir izsludināts ārkārtas stāvoklis jaunā koronavīrusa dēļ, vēl vairāk nekā citkārt nodrošinām tīrību, kas garantētu mūsu darbinieku un klientu drošību un veselību. Pastāvīgi sekojam jaunākajai informācijai un ievērojam visus noteiktos piesardzības pasākumus gan “Pasažieru vilciena” darbinieku darba telpās, gan vilcienos.

Mūsu darbinieki ir instruēti un ievēro augstākās sanitārās un higiēnas prasības gan katrs personīgi, gan attiecībā par telpu un vilcienu apkopi.

  • Pastiprināti veicam telpu un virsmu, kam pieskaras tūkstošiem roku dienā, dezinfekciju – gan katru dienu depo, gan reisu galapunktos, ja laiks un pasažieru plūsma atļauj.
  • Sanitārajos mezglos darba telpās un vilcienos šķidro ziepju tvertnes ir uzpildītas ar antibakteriālām ziepēm.
  • Vilcienu mašīnisti un konduktori kontrolieri pēc iespējas veic vagonu vēdināšanu starp reisiem – par mēnesi ātrāk nekā parasti logi ir pārslēgti vasaras režīmā.
  • Mašīnisti, kasieri un konduktori kontrolieri ir nodrošināti ar kabatas formāta roku dezinfekcijas līdzekļiem, ko izmantot reisu izpildes laikā.
  • Administrācijas un vilcienu depo darbinieki telpās ir nodrošināti ar roku dezinfekcijas līdzekļiem ar dozatoru.
  • Lai mazinātu saskarsmi ar skaidru naudu un cilvēkkontaktus, uz noteiktu laiku netiek zīmogotas papīra biļetes, kā arī elektrovilcienos par biļeti iespējams norēķināties ar bankas karti (līdz šim tas bija izdarāms tikai dīzeļvilcienos). Tāpat aicinām pasažierus iegādāties e-biļeti, vienlaikus iegūstot 5 vai 10% atlaidi.

Rūpīgi sekojam līdzi mūsu darbinieku veselībai un regulāri apmaināmies ar informāciju par aktualitātēm saistībā ar katra atbildīgu rīcību attiecībā pret savu un apkārtējo veselību, tāpat

  • darbu uzsākot, konduktoriem kontrolieriem tiek mērīta ķermeņa temperatūra;
  • pēc iespējas strādājam attālināti, tikšanās un sapulces rīkojam virtuāli;
  • atceļam biznesa braucienus un privātos ceļojumus ārpus Latvijas;
  • atgriežoties no ārvalstīm, ievērojam 14 dienu mājas karantīnu – iespēju robežās strādājam attālināti un vērojam savu veselības stāvokli.

Mums rūp mūsu pasažieri!
AS “Pasažieru vilciens”

Lūdzu, uzgaidiet