Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Mašīnists un viņa palīgs saņem Valsts policijas atzinību

30.04.2020.

Mūsu darbinieki ir ne tikai profesionāli vilciena vadītāji, bet ir arī varonīgi cilvēki!

Mašīnists Dmitrijs Vostokovs un viņa palīgs Aleksandrs Meriņš saņēma pateicību no Valsts policijas par pašaizliedzīgu rīcību, kā rezultātā tika noskaidrota nepilngadīgas personas atrašanās vieta un novērsts tās iespējamais veselības un dzīvības apdraudējums.

Kā informē Valsts policija, šī gada 8. martā ap pulksten 18.45 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirknī tika saņemta informācija, ka Inčukalna pagasta Egļupē bez vēsts pazudis astoņgadīgs puika, kuram ir veselības problēmas un var neorientēties vidē. Puika prom no mājām bija devies bez apģērba un apaviem.

Meklēšanas darbos tika iesaistīti Valsts policijas darbinieki, kinologs ar suni, Speciālā uzdevuma bataljons, tika apzinātas vietējās zemessardzes brigādes, meklēšanas darbos gatavojās pievienoties Nacionālie bruņotie spēki ar helikopteru un termoskaneri. Kā arī meklēšanā iesaistījās daudz iedzīvotāju, kuri pārzināja tuvāko apkārtni. Meklēšanas darbus apgrūtināja tumsa, privāti apdzīvoti sektori, mežs un blakus esošais dzelzceļš.

Šajā pašā dienā ap pulksten 22.20 AS “Pasažieru vilciens” vilciena mašīnists Dmitrijs Vostokovs, kurš devās maršrutā Rīga – Valmiera, pielietoja ekstremālu bremzēšanu, jo blakus dzelzceļa sliedēm pamanīja guļam mazu zēnu, par to tika ziņots VAS “Latvijas dzelzceļš” dispečeram. Mašīnista palīgs Aleksandrs Meriņš uzreiz devās pie zēna un to apsedza ar savām drēbēm, jo puika bija bez apģērba un apaviem, un tika sagaidīti policijas darbinieki.

Abi vīri spēja reaģēt nestandarta situācijā un pieņemt pareizo lēmumu, lai izglābtu puiku.

#lepojamies

Lūdzu, uzgaidiet