Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

No 16.05. atjaunota vilcienu kustība līdz Valgai; drošības nosacījumi Igaunijā

13.05.2020.

No sestdienas, 16. maija, tiek atjaunota vilcienu kustība maršrutā Rīga-Valga-Rīga, kuri kopš šī gada 17. marta kursēja līdz Lugažiem.

Vilcieni līdz Valgai un atpakaļ, tāpat kā iepriekš, kursēs divas reizes dienā gan darbadienās, gan brīvdienās.

Maršruts atjaunots, ņemot vērā LR valdības lēmumu par Baltijas valstu iekšējo robežu atvēršanu un atļauju Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valstspiederīgajiem un personām ar uzturēšanās atļaujām brīvi ceļot starp visām trim Baltijas valstīm.

Ceļotājiem ir jāņem vērā, ka katrā Baltijas valstī ir noteikti atšķirīgi ierobežojumi COVID-19 izplatības mazināšanai, tādēļ aicinām pasažierus, kuri plāno doties uz Igauniju, iepazīties un ievērot šajā valstī spēkā esošos noteikumus. Igaunijas Republikas Veselības departaments tostarp ir noteicis, ka pasažieriem pēc iespējas par biļeti jānorēķinās bez skaidras naudas, savukārt sabiedriskajā transportā (un publiskās vietās) jāievēro saprātīga distance vienam no otra un jālieto aizsargmaska, ja sēžot vai stāvot nav iespējams ievērot izretošanos.

“Pasažieru vilciena” mājaslapā un mobilajā lietotnē publicētais vilcienu kustības saraksts, kas redzams 10 dienas uz priekšu, jau ietver minētās izmaiņas. Papildu informācija sadaļā Izmaiņas.

Atgādinām, ka ārkārtējās situācijas laikā aizvien ir spēkā aicinājums pirms katra brauciena izvērtēt tā nepieciešamību un izmantot sabiedrisko transportu tikai būtiskos gadījumos. Pasažieriem vilcienos visu brauciena laiku ir jālieto mutes un deguna aizsegs katra paša un apkārtējo papildu drošībai. Lai samazinātu cilvēkkontaktu, aicinām pēc iespējas izvēlēties vilciena biļetes attālinātu iegādi “Pasažieru vilciena” mobilajā lietotnē vai mājaslapā, tādējādi ietaupot 5% vai 10% no biļetes cenas. Savukārt, pērkot vilciena biļeti vilcienā pie konduktora kontroliera, mudinām pasažierus veikt bezskaidras naudas norēķinus.

Lūdzu, uzgaidiet