Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Abonementa biļete tagad arī elektroniski

18.02.2021.

“Pasažieru vilciena” lietotne ir papildināta ar abonementa e-biļetes iegādes iespēju. Pasažieri elektroniski var iegādāties arī vilciena abonementa biļetes – gan mēnešbiļetes, gan vienas un vairāku dienu biļetes. Jaunā funkcionalitāte dod iespēju saglabāt un lietot abonementa e-biļetes viedtālrunī, katrā braucienā uzrādot konduktoram kontrolierim mainīgu QR kodu.

Lai iegādātos un lietotu abonementa e-biļeti, pasažiera viedtālrunī ir jābūt lejupielādētai un atjauninātai “Pasažieru vilciena” mobilajai lietotnei. Līdzīgi kā iegādājoties vienreizējās biļetes, jāizvēlas maršruts, kurā abonementa e-biļete tiks izmantota, un izvēlnē jāatzīmē vajadzīgais biļetes veids – dienu biļete vai abonementa biļete (visām mēneša dienām, mēneša darbadienām) vienā vai abos virzienos. Tāpat jānorāda e-abonementa biļetes lietošanas sākuma datums. Abonementa e-biļetes apmaksa jāveic, izmantojot maksājumu karti, un pēc veiksmīgas apmaksas e-biļete būs pieejama lietotnes sadaļā “Biļetes”. E-abonementu iegādājoties mūsu mājaslapā, uz pasažiera norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta saite, ar kuru e-abonements jāaktivizē mobilajā lietotnē viedierīcē, kurā biļete tiks lietota un uzrādīta konduktoram kontrolierim.

Abonementa e-biļetes iegādei nav nepieciešams reģistrēties, tikai jānorāda šīs biļetes lietotāja e-pasta adrese, un ir jāņem vērā, ka abonementa e-biļete būs piesaistīta konkrētai viedierīcei.

Lai nodrošinātos pret iespējamo e-abonementa biļešu viltošanu, jaunajā funkcionalitātē ir iestrādāti vairāki pretviltošanas algoritmi, tai skaitā katrā e-abonementa lietošanas reizē lietotne ģenerēs jaunu QR kodu, kas izslēdz iespēju šo kodu nofotografēt, kopēt vai pārsūtīt citam lietotājam.

Iegādājoties dienu vai abonementa biļeti elektroniski, papildu atlaide šobrīd netiek piešķirta. Elektroniski iegādāto biļešu politika tiek saglabāta līdzšinējā – 5% līdz 10% atlaide vienreizējām e-biļetēm. Savukārt dienu un abonementa biļešu atlaide – līdz pat 46%. Abonementa e-biļeti ar papildu 40% atlaidi var iegādāties daudzbērnu ģimeņu locekļi.

Lūdzu, uzgaidiet