Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

28. martā stājas spēkā jauns vilcienu kustības grafiks

Plānojot braucienus vilcienā, lūdzam ņemt vērā, ka no 28. marta spēkā būs jauns vilcienu kustības grafiks. Tā kā izmaiņas skar visus reisus, aicinām pirms došanās uz ierasto vilcienu pārliecināties par tā atiešanas laiku.

Tāpat Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā tiks mainīti vilcienu atiešanas un pienākšanas ceļi.

Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas pārbūves laikā no šī gada 28. marta tiks slēgti trīs pasažieru kustībai izmantotie sliežu ceļi, tādēļ pasažieriem jārēķinās gan ar ievērojamām izmaiņām visu maršrutu vilcienu kustības sarakstos, gan ar to, ka lielai daļai vilcienu tiks mainīti to atiešanas un pienākšanas ceļi Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā.

No 28. marta

  • vilcieni Tukuma virzienā aties no 3. un 4. ceļa,
  • Skultes virzienā vilcieni aties no  1., 10., 11. vai 12. ceļa,
  • vilcieni uz Aizkraukli aties no 4. ceļa,
  • pasažierus, kuri dodas uz Krustpili, Daugavpili, Krāslavu, Zilupi vai Madonu, vilciens gaidīs uz 10., 11. vai 12. ceļa,
  • Jelgavas virzienā vilcieni turpmāk aties no 1. vai 5. ceļa,
  • Siguldas, Valmieras un Valgas virziena vilcieni aties no 10., 11. vai 12. ceļa.

Lūdzam pasažierus, dodoties uz vilcienu, Rīgas stacijā izvietotajos informācijas tablo pirms brauciena pārliecināties, no kura ceļa aties konkrētais vilciens. Ikvienā reisā var būt operatīvas izmaiņas laikapstākļu, negadījumu, vilcienu sastāvu vai infrastruktūras bojājumu, kā arī citu iemeslu dēļ, tādēļ lūdzam sekot līdzi iespējamām ārkārtas izmaiņām.

“Pasažieru vilciena” mājaslapā un mobilajā lietotnē publicētais vilcienu kustības saraksts, kas redzams 10 dienu uz priekšu, jau ietver kustības grafika izmaiņas. Ar vilcienu pamatsarakstu, kas stāsies spēkā 28. martā, iespējams iepazīties šeit.

Atgādinām! Pirms katra brauciena vilcienā lūdzam izvērtēt pārvietošanās nepieciešamību, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī. Tāpat veselības drošības nolūkā vilcienā visu brauciena laiku ir jālieto mutes un deguna aizsegs, kā arī jāaizņem nemarķētās sēdvietas.

Lūdzu, uzgaidiet