E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. Nopirktās izmanto! Jaunas pērc lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

20% atlaide biļetēm elektrovilcieniem darbdienās

11.10.2021.

No 2021. gada 18. oktobra līdz 2022. gada 14. aprīlim darbadienās dienas vidus elektrovilcienu reisiem biļetes vienam braucienam var iegādāties ar 20% atlaidi, pērkot tās gan vilciena biļešu tirdzniecības kasēs, gan mūsu mājaslapā un mobilajā lietotnē, gan vilcienā pie konduktora kontroliera.

Atlaide biļetēm vienam braucienam tiek piemērota:

  • 7 vilcieniem maršrutā Rīga-Skulte-Rīga;
  • 8 vilcieniem maršrutā Rīga-Aizkraukle-Rīga;
  • 10 vilcieniem maršrutā Rīga-Jelgava-Rīga;
  • 12 vilcieniem maršrutā Rīga-Tukums-Rīga.

Vilcienu kustības sarakstos pie biļešu kasēm un pieturvietu informatīvajos stendos reisi, kuriem ir piemērota atlaide, atzīmēti ar zaļas krāsas zīmi. Arī mājaslapā un mobilajā lietotnē šie reisi ir atzīmēti ar 20% atlaides zīmi.

Būtiski!

Iegādājoties e-biļeti ar 20% dienas vidus atlaidi, saņem klāt vēl līdz pat 10% atlaidi, kas piemērota visām elektroniski nopērkamajām biļetēm. Cena mājaslapā un lietotnē tiek norādīta ar abām atlaidēm.

Gadījumā, ja esat nopirkuši biļeti ar 20% atlaidi un tomēr nolemjat braukt ar vilcienu, kuram šī atlaide nav piemērota, tad varat veikt piemaksu kasē vai vilcienā pie konduktora kontroliera.

Ņemiet vērā, ka, iekāpjot vilcienā pieturā, kurā ir atvērta biļešu kase, biļete pie konduktora kontroliera maksās par 0.50 eiro dārgāk.

Lūdzu, uzgaidiet