Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

20% atlaide biļetēm braucieniem darbdienās

7.10.2022.

No 2022. gada 17. oktobra līdz 2023. gada 14. aprīlim darbadienās dienas vidus elektrovilcienu reisiem biļetes vienam braucienam var iegādāties ar 20% atlaidi, pērkot tās gan vilciena biļešu tirdzniecības kasēs, gan "Pasažieru vilciena" tīmekļvietnē un mobilajā lietotnē, gan vilcienā pie konduktora kontroliera.

No 17. oktobra spēkā ir arī vilcienu kustības rudens sezonas grafiks. Elektroniskais saraksts mūsu tīmekļvietnē un mobilajā lietotnē ietver visas aktuālās izmaiņas.

Esi piekusis dienas vidū – neko nespēj padarīt un gribas tikai gulēt? Pētnieki ir noskaidrojuši, ka cilvēka enerģija no pulksten diviem līdz četriem ievērojami nokrītas.

Kāds ir risinājums izkļūt no šī stāvokļa vai tajā neiekļūt?

  • Aktīvi 15 minūtes izstaigājies pa telpu, kurā atrodies!
  • Pusdienās izvēlies olbaltumvielas un kompleksos ogļhidrātus saturošu ēdienu, nevis makaronus!
  • Klausies mūziku!
  • Ieplāno vai veic spontānu braucienu ar vilcienu – līdz jūrai, uz kādu iestādi vai ekskursijā!

Atlaide biļetēm vienam braucienam tiek piemērota:

  • 7 vilcieniem maršrutā Rīga-Skulte-Rīga;
  • 8 vilcieniem maršrutā Rīga-Aizkraukle-Rīga;
  • 10 vilcieniem maršrutā Rīga-Jelgava-Rīga;
  • 13 vilcieniem maršrutā Rīga-Tukums-Rīga.

Vilcienu kustības sarakstos pie biļešu kasēm un pieturvietu informatīvajos stendos reisi, kuriem ir piemērota atlaide, atzīmēti ar zaļas krāsas zīmi. Arī tīmekļvietnē un mobilajā lietotnē šie reisi ir atzīmēti ar 20% atlaides zīmi.

Būtiski!

Iegādājoties e-biļeti ar 20% dienas vidus atlaidi, saņem klāt vēl 5 vai 10% atlaidi, kas piemērota visām elektroniski nopērkamajām biļetēm. Cena tīmekļvietnē un lietotnē tiek norādīta ar abām atlaidēm.

Gadījumā, ja esat nopirkuši biļeti ar 20% atlaidi un tomēr nolemjat doties reisā, kuram šī atlaide nav piemērota, tad varat veikt piemaksu kasē vai vilcienā pie konduktora kontroliera.

Ņemiet vērā, ka, iekāpjot vilcienā pieturā, kurā ir atvērta biļešu kase, biļete pie konduktora kontroliera maksās par 0,50 eiro dārgāk.

Lūdzu, uzgaidiet