Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Sniegs un zema gaisa temperatūra ietekmē vilcienu kustību

25.11.2022.

Vilcienu satiksmi ietekmē izteiksmīgas ikvienam gadalaikam raksturīgās dabas parādības. Ziemā vilcienu kustībai var traucēt kupenas uz sliedēm, no sniega svara nolīkuši koki dzelzceļa malā un apsarmojuši vadi.

Sniegputenis var ietekmēt pārmiju pārvedu darbību, un ir iespējama vilcienu kavēšanās.

Vienlaikus aicinām pasažierus būt uzmanīgiem uz perona, gaidot vilcienu, jo šādos apstākļos tas pietuvojas klusāk un neredzamāks.

Atkala dzelzceļa satiksmē nozīmē apledojušus elektrības vadus. Uz kontakttīkla izveidojusies ledus kārta vai sarma var izraisīt strāvas padeves pārrāvumus. Dzīvē tas izpaužas kā dzirksteļošana virs vagona. Lai arī elektrovilciena strāvas noņēmējs brauciena laikā atbrīvo kontakttīklu no apledojuma, tomēr šādi apstākļi var izraisīt strāvas noņēmēja bojājumu vai sliktākajā gadījumā var gadīties vadu pārrāvums.

Līdz ar to ir iespējami traucējumi vilcienu kustībā un grafika ievērošanā.

Tik, cik šādā situācijā ir atkarīgs no mums, nodrošināmies ar rezerves elektrovilcienu un dīzeļvilcienu sastāviem un apkalpes brigādēm norīkošanai pēc nepieciešamības, kā arī remonta brigādi bojājumu operatīvai novēršanai.

Informāciju par operatīvajām izmaiņām vilcienu satiksmē varat uzzināt “Pasažieru vilciena” tīmekļvietnē un mobilajā lietotnē, tāpat pa tālruni 67232135 Klientu apkalpošanas centrā darbdienās no pl.8.00-17.00, dzelzceļa uzziņās 80021181 vai satiksmes uzziņās 1188.

Paldies par sapratni! Lai mums visiem tikai prieks par ziemu un lai savlaicīga nokļūšana galamērķī!

Lūdzu, uzgaidiet