Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Vilcienu Rīga-Skulte dzelzceļa līnijā e-biļetēm piemērots pamattarifs

13.01.2023.

Atbilstoši Sabiedriskā transporta padomes lēmumam un ievērojot Konkurences padomes viedokli par godīgas konkurences nodrošināšanu, AS “Pasažieru vilciens” pieslēdzoties vienotajai sabiedriskā transporta biļešu sistēmai,

no 2023. gada 14. janvāra dzelzceļa līnijā Rīga-Skulte visiem reisiem visos maršrutos (arī maršrutā savienotajiem reisiem Skultes un citā dzelzceļa līnijā) vilciena elektroniskās biļetes “Pasažieru vilciena” mobilajā lietotnē un tīmekļvietnē www.pv.lv tiks pārdotas par pilnu pamattarifa cenu jeb bez 5 vai 10% atlaides piemērošanas.

Atlaides līdz 10% elektroniski iegādātajām biļetēm drīkst piemērot tikai elektronisko biļešu tirgotāji.

Ar vienotās sabiedriskā transporta biļešu sistēmas, kuras ieviesējs un uzturētājs ir VSIA "Autotransporta direkcija", palīdzību nākotnē pasažieriem būs iespējams iepriekš pārdošanā elektroniski iegādāties biļetes uz visiem reģionālās nozīmes autobusu un vilcienu reisiem. Turklāt tiks radīta iespēja attīstīt vienoto biļešu klāstu un tālākā braucienā apvienot dažādus transporta veidus neatkarīgi no pakalpojuma sniedzēja. Vienotā sabiedriskā transporta biļešu sistēma ļaus nodrošināt ne tikai ērtāku, ātrāku un mūsdienīgu biļešu tirgošanu, bet kalpos arī kā papildu kontroles rīks, jo kontrolieriem brauciena laikā būs pieejama informācija par visām pārdotajām biļetēm. Jaunā sistēma ar piekļuves datiem ļaus nodrošināt brīvu konkurenci visiem ieinteresētajiem biļešu tirgotājiem.

Vairāk par projektu lasiet: https://bit.ly/ATD_VBN_Skulte

Lūdzu, uzgaidiet