Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Ar vilcienu biežāk varēs nokļūt jūras piekrastē

11.04.2023.

Kā ierasts, pavasarī stājas spēkā jauns vilcienu kustības saraksts. Esam parūpējušies, lai pastaigas gar jūru kļūtu pieejamākas, tādēļ pavasara sezonā ar vilcienu nokļūt jūras piekrastē varēs biežāk.

No 15. aprīļa gaidāmas būtiskas vilcienu kustības izmaiņas Skultes un Slokas virzienā. Atsaucoties pasažieru pieprasījumam, vilcienu kustības grafiks brīvdienās ir papildināts ar diviem reisiem no Rīgas uz Saulkrastiem un atpakaļ un četriem reisiem no Rīgas uz Dubultiem un atpakaļ. Ik dienu ir norīkoti pa vienam papildu vilcienam no Rīgas uz Skulti, no Skultes uz Saulkrastiem, no Rīgas uz Saulkrastiem un no Skultes uz Rīgu.

Pāris reisiem Skultes līnijā tiks pagarināti kursēšanas maršruti. Piemēram, vilcieni, kas ziemas sezonā bija norīkoti no Rīgas līdz Carnikavai un Saulkrastiem, kursēs attiecīgi līdz Saulkrastiem un Skultei. 

Daļēji tiks izmainīta tranzīta jeb vilcienu bez pārsēšanās sasaiste Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā vilcieniem, ar kuriem ir iespējams aizbraukt, piemēram, no Skultes uz Jelgavu un atpakaļ, no Saulkrastiem uz Sloku un atpakaļ, no Jelgavas uz Lielvārdi un atpakaļ, no Aizkraukles uz Sloku un atpakaļ.

“Pasažieru vilciena” tīmekļvietnē un mobilajā lietotnē publicētajā vilcienu kustības sarakstā, kurā ir redzams plānojums 10 dienas uz priekšu, jau ir ietvertas minētās izmaiņas, kā arī tiek piedāvāti dažādi pārsēšanās varianti no/uz vilcieniem Rīgas Centrālajā, Zemitānu un Torņakalna stacijā.

Lūdzu, uzgaidiet