E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. Nopirktās izmanto! Jaunas pērc lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:
Maršruta meklētājs
No
Uz
 
Rīga
Ogre
Vilciena Nr.
Ceļa Nr. Rīgā, plānotais
Maršruts
Ceļā
Biļetes cena ar atlaidi
 
05:07
05:48
6202
4
Rīga - Aizkraukle
41 min
 
05:48
06:28
6204
4
Rīga - Lielvārde
40 min
 
06:18
06:58
6208
4
Rīga - Aizkraukle
40 min
 
06:48
07:28
6212
4
Rīga - Lielvārde
40 min
 
07:18
07:59
6216
4
Rīga - Aizkraukle
41 min
 
07:31
08:08
802
11
Rīga - Daugavpils
37 min
 
07:48
08:31
6218
4
Rīga - Lielvārde
43 min
 
08:07
08:48
6220
4
Rīga - Aizkraukle
41 min
 
08:48
09:29
6222
4
Rīga - Lielvārde
41 min
 
09:31
10:08
806
1
Rīga - Zilupe
37 min
 
09:48
10:28
6226
4
Rīga - Aizkraukle
40 min
 
10:18
11:01
6228
4
Rīga - Lielvārde
43 min
 
10:48
11:29
6230
4
Rīga - Aizkraukle
41 min
 
11:37
12:17
6234
4
Rīga - Aizkraukle
40 min
 
12:01
12:31
702
11
Rīga - Rēzekne 2
30 min
 
12:18
13:01
6236
4
Rīga - Ogre
43 min
 
12:48
13:29
6238
4
Rīga - Lielvārde
41 min
 
13:01
13:38
808
1
Rīga - Daugavpils
37 min
 
13:18
14:01
6240
4
Rīga - Ogre
43 min
 
13:48
14:31
6242
4
Rīga - Aizkraukle
43 min
 
14:48
15:29
6246
4
Rīga - Lielvārde
41 min
 
15:18
16:01
6248
4
Rīga - Ogre
43 min
 
15:31
16:11
814
10
Rīga - Krustpils
40 min
 
15:48
16:29
6250
4
Rīga - Aizkraukle
41 min
 
16:07
16:50
6252
4
Rīga - Lielvārde
43 min
 
16:31
17:01
704KR
10
Rīga - Krāslava
30 min
 
16:37
17:18
6254
4
Rīga - Aizkraukle
41 min
 
17:01
17:38
816
12
Rīga - Zilupe
37 min
 
17:07
17:50
6258
10
Rīga - Ogre
43 min
 
17:18
17:58
6260
4
Rīga - Lielvārde
40 min
 
17:37
18:18
6262
4
Rīga - Aizkraukle
41 min
 
18:01
18:35
818
10
Rīga - Daugavpils
34 min
 
18:18
18:58
6268
4
Rīga - Lielvārde
40 min
 
18:37
19:18
6270
4
Rīga - Aizkraukle
41 min
 
19:01
19:35
822
12
Rīga - Madona
34 min
 
19:07
19:46
6274
4
Rīga - Lielvārde
39 min
 
19:48
20:32
6278
4
Rīga - Lielvārde
44 min
 
20:18
21:01
6280
4
Rīga - Ogre
43 min
 
20:38
21:18
6282
4
Rīga - Aizkraukle
40 min
 
21:01
21:38
824
11
Rīga - Daugavpils
37 min
 
21:48
22:31
6286
4
Rīga - Aizkraukle
43 min
 
22:18
22:59
6288
4
Rīga - Lielvārde
41 min
 
22:48
23:29
6290
4
Rīga - Lielvārde
41 min
 
23:48
00:28
6292
4
Rīga - Aizkraukle
40 min

Ikonu skaidrojums

Lūdzu, uzgaidiet