Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Interaktīvas pastaigas Jelgavā

01.11.2021.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina brīvo laiku pavadīt aktīvi un izzinoši, dodoties pastaigās un iepazīstot pilsētas vēsturi.

Laikā, kad tūrisma apskates objekti ir slēgti, aicinām pilsētu iepazīt ar interaktīvām pastaigām, izmantojot mobilo lietotni Tours Across Baltics. Lietotnē pieejami audio stāsti un apraksti par pilsētas tūrisma objektiem latviešu, angļu un krievu valodā.

Balstoties uz mobilajā lietotnē iekļautajām apskates vietām, JRTC ir izstrādājis 3 tematiskus maršrutus pilsētas iepazīšanai. No novembra katru nedēļas nogali Jelgavas pilsētas un Jelgavas novada tūrisma tīmekļa vietnē www.visit.jelgava.lv tiks publicēts viens maršruts.

Pirmais piedāvājums “Izzinām Jelgavu kopā” paredzēts ģimenēm un individuālajiem ceļotājiem, tas ir vieglas grūtības pakāpes, apmēram 6 km garumā pilsētas robežās. Dodoties interaktīvajā pastaigā, vecākiem būs iespēja ieraudzīt pilsētu jaunā skatījumā, bet bērni gūs skolā noderīgas zināšanas par pilsētas vēsturi un pozitīvas emocijas Bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā. Pastaigas laikā ikvienam būs iespēja apmeklēt Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja Jelgavas āra ekspozīciju un aplūkot drezīnas, lokomotīvju riteņu pārus un pārmijnieku posteni, iepazīt skulptūras strūklakas “Jelgavas students” stāstu, noskaidrot, kāpēc Raiņa parku dēvē izcilā dzejnieka vārdā, kā arī atklāt daudz citu stāstu par Jelgavu.

Vienotā lejupielādes saite lietotnei: https://toursacrossbaltics.qrd.by/jelgava

Informāciju sagatavoja
Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde
“Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

 

Lūdzu, uzgaidiet