Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Zemgalē pat miegs ir piedzīvojums

Spoguļnamiņš “Seven Mirrors”. Foto: Aizkraukles novada tūrisma nodaļas arhīvs

14.10.2022.

Pēc karstās vasaras drēgnie rudens vakari tā vien aicina saritināties zem segas un ļauties sapņu vilinājumam, taču tas nebūt nenozīmē, ka jāatsakās no jaunas pieredzes. Zemgales plānošanas reģions kopā ar visām novada pašvaldībām tūrisma informatīvajā kampaņā “Zemgale aicina!” kā piedzīvojumu piedāvā izbaudīt arī... gulēšanu!

Ja vēl nezināt, ko nozīmē aizmigt spoguļpasaulē, iegrimt miegā, vērojot zvaigznes un saplūstot ar dabu, vai gulēt slavenajā “gazikā”, tad pēdējais brīdis to noskaidrot! Ikvienā Zemgales novadā jūs atradīsiet kādu interesantu naktsmītni, kuru sasniegt ar vilcienu, un pat miegu izbaudīt kā piedzīvojumu. Un kas to zina – varbūt pēc tam arī nomoda sapņi būs jau pavisam citādi...

Gulēt spoguļojoties (Aizkraukles novads)

Spoguļnamiņš “Seven Mirrors” ir vieta, kur daba satiekas ar mūsdienām nepieciešamajām ērtībām, radot luksusa atpūtu un spa pieredzi, bet arī nezaudējot saikni ar dabas vērtībām. Visa gada garumā te ir iespēja vērot panorāmas ainavu uz Daugavas senleju, iepazīt pirts rituālus, skatīties zvaigznēs, vienlaikus atrodoties karstā burbuļvannā, un nesteidzīgi baudīt gardu rīta kafiju uz plašās terases. Spoguļnamiņa dizains piedāvā patiešām unikālu pieredzi – spoguļu stikla sienas, kas aptver gandrīz visu māju, paceļ nakšņošanu jaunā līmenī. 

Adrese: “Seven Mirrors” spoguļmājas, Upeslejas–1, Skrīveri

Mājīgi un viedi (Jēkabpils novads)

“RŪMĪ Hotel” ir pirmā un pagaidām vienīgā bezkontakta viesnīca Jēkabpils novadā, un tā piedāvā ne tikai mājīgu vietu atpūtai, bet arī tehnoloģiski mūsdienīgu un ērtu piekļuvi izvēlētajai istabai. Viesnīcā darbojas viedās durvju slēdzenes, kas ļauj katram viesim pēc reģistrācijas pašam ātri un ērti atvērt savas istabas durvis.

Adrese: Brīvības iela 187, Jēkabpils

“RŪMĪ Hotel”. Foto: Jēkabpils TIC arhīvs

Neaizmirstama nakts “gazikā” (Jelgavas novads)

Vai tas būtu randiņš, kāzu jubileja vai dzimšanas dienas pārsteigums, nakšņošana “gazikā” būs īpašs notikums un vienmēr paliks atmiņā! 1964. gadā ražotais “Gaz-63” ar 4×4 versiju no “Gaz-51” var izbraukt gan cauri dubļiem, gan pat 50 centimetru augstam sniegam un senāk kalpoja kā armijas transportlīdzeklis – sakaru automašīna ar trīs cilvēku ekipāžu. Tagad šis auto ļauj piedzīvojumu meklētājiem izbaudīt īpašu nakti gleznainā ābeļdārzā. Turklāt komfortabla nakšņošana un atpūta tajā ir iespējama visos gadalaikos, jo mašīnā ir ierīkota apkure un ventilācija, kā arī mini ledusskapis.

Adrese: "Industriālais parks", Nākotne, Glūdas pagasts, Jelgavas novads


Naktsmītne "GAZ-63”. Foto: “GAZ-63” arhīvs

Citas interesantas nakšņošanas vietas Zemgalē

Aizkraukles novadā
Miers un autentiskums lauku mājā “Pilkalnes muiža”
Nakšņošana kupolā kempingā “Pie Daugavas”
Glempinga mājiņas “Ragnar Glamp”
Šiks un elegance “Odzienas krogusmājā”
Daugavas viļņu šalkoņa atpūtas kompleksā “Lapsu ciems”

Jēkabpils novadā
Atpūtas komplekss “Kalniņā”
Atpūtas māja “Stirna”
Atpūtas vieta “Hercogi”
Brīvdienu māja “Celmiņi” 
Kempings “Ezerkrasti” pie Baļotes ezera

Jelgavā un Jelgavas novadā
Moduļu māja “Ceriņi”
Berķenes muižas Stila un spa viesnīca
Abgunstes muiža
Blankenfeldes muižas viesnīca

Informāciju sagatavoja Zemgales plānošanas reģions

Lūdzu, uzgaidiet