E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. Nopirktās izmanto! Jaunas pērc lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Dāvana kā piedzīvojums – Zemgales piedāvājums Ziemassvētkiem

02.12.2022.

Vislielākā dāvana gan ikdienā, gan svētkos mums ir būšana kopā ar sev tuvajiem un mīļajiem. Tieši tādus – sirdssiltus un mīlestības pilnus – svētkus novēl arī Zemgales plānošanas reģions kopā ar visām novada pašvaldībām!

Reizēm gan gribas kādu iepriecināt īpaši – ar ko taustāmu vai baudāmu, tāpēc tūrisma informatīvās kampaņas “Zemgale aicina!” ietvaros novadi apkopojuši visdažādākās idejas dāvanām, aicinot apdāvināšanās laiku pārvērst piedzīvojumā. Lai svētki rada prieku un iedvesmu!

Iejūties mākslinieka lomā! (Aizkraukles novads)

Ja šogad sev tuvos gribas pārsteigt ar ko paša radītu, kvalitatīvu un paliekošu, tad tāda iespēja ir “Apdrukā pats!” radošajā darbnīcā. Te ikviens aicināts iejusties apdrukas mākslinieka lomā un atraisīt savu radošumu, iepazīstoties ar sietspiedes apdrukas tehniku. Ir padomāts arī par iespēju izmēģināt jaunu aktivitāti, apvienojot to ar kopā būšanu svētku laikā. Visu nepieciešamo, lai mājas apstākļos radītu savas pirmās, sirsnīgās apdrukas uz tekstila izstrādājumiem, atradīsiet radošajā komplektā “Apdrukas prieks”. Ikdienā darbnīcā apdrukas idejas veic ceļojumu līdz pat gatavam produktam un tiek piedāvāta iespēja gan apmeklēt meistarklases draugu vai ģimenes lokā, gan apgūt sietspiedes tehniku mājās.

Komplekts “Apdrukas prieks”. Foto: Žanete Petkuna

Meistarklase kā dāvana (Dobeles novads)

“Darināšana savām rokām piešķir krāsas ikdienai un ir kā būtiska garšviela rutīnai,” saka darbnīcas “Piesta” meistarklašu vadītāja Naja Gaile, Ziemassvētkos aicinot – dāviniet meistarklases! Tajās būs gan jaunrade, gan meditācija, gan personiski atklājumi un galarezultāta prieks. “Piesta” aicina pieteikties meistarklasēm radošā un relaksējošā atmosfērā, kur varēsiet strādāt ar dabiskiem materiāliem. Piedāvājumā roksmēluma papīra veidošana, saldumu, aromterapijas produktu, dabiskās kosmētikas, augu un bišu vasku sveču, ziepju, dažādu aksesuāru, dizaina un citu priekšmetu izgatavošana. Grupu lielums – 5–15 cilvēki. Meistarklases notiek Auros, Skolas ielā 6A, vai izbraukumā, iepriekš vienojoties. 

Darbnīcas “Piesta” meistarklase. Foto: J.Ozers

Dabiska kosmētika aktīvā dzīvesveida cienītājiem (Jēkabpils novads)

Vēlaties savā dāvanā otram apvienot augu dziedinošo spēku ar jaunākajiem zinātnes atklājumiem? Ģimenes uzņēmums “UNIKUM organic cosmetics” savu mīlestību un zināšanas koncentrējis dabiskos un daudzfunkcionālos produktos – dažādos ķermeņa krēmos, eļļās un želejās –, radot kosmētiku cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu – sportistiem, ceļotājiem un pasaules izzinātājiem. Šajā kosmētikā izmantotas tikai dabiskas augu izcelsmes vielas – izvilkumi eļļās, sviesti un ēteriskās eļļas. Visi produkti tiek ražoti Latvijā un pēc oriģinālām receptūrām. Piedāvājumā arī profesionālie produkti kosmetologiem, masieriem un fizioterapeitiem. 

“UNIKUM organic cosmetics” dāvanu komplekts. Foto: “UNIKUM organic cosmetics” arhīvs

Citas dāvanas no Zemgales

Baudai un labsajūtai

Aizkraukles novadā

  • ZS “Janavas” – skrubji, ķermeņa spreji, toniki, krēmi un cita veida kosmētika, kā arī tējas un garšvielas no pašu audzētām, dabīgām izejvielām 
  • “Lilijas ziepes” – dažādu veidu un dizainu ziepes un sveces

Dobeles novadā

Jēkabpils novadā

Garšīgās dāvanas

Aizkraukles novadā

Dobeles novadā

Jēkabpils novadā

Jelgavā un Jelgavas novadā

Vēl dāvanu idejas

Aizkraukles novadā

  • “RADADA” – oriģināla dizaina aksesuāri un apģērbi
  • “BIZE” – ar rokām darināti cimdi, piespraudes un citi aksesuāri, kuros attēloti dzīvnieciņi  

Jēkabpils novadā

Jelgavā

Informāciju sagatavoja: 
Zemgales plānošanas reģions
Ilze Lujāne, sabiedrisko attiecību speciāliste; e-pasts: ilze.lujane@zpr.gov.lv

 

Lūdzu, uzgaidiet