Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

"Nākamā pietura Zemgale" Skrīveros 24.-25. jūlijā

22.07.2021.

Katru nedēļas nogali no jūlija līdz septembrim Zemgales amatnieki, mājražotāji, saimniecības, ražotnes, pilis, muižas un citi tūrisma pakalpojuma sniedzēji saviem apmeklētājiem ir sagatavojuši īpašu programmu, ko īsteno pasākuma cikla “Nākamā pietura Zemgale” ietvaros.

Šī ir lieliska izdevība iepazīt Zemgales tradīcijas, amatu prasmes, arī saimniekus, turklāt aizraujoši pavadīt laiku un jēgpilni atpūsties Jelgavas, Bauskas, Dobeles, Aizkraukles un Jēkabpils apkārtnē. Individuālajiem ceļotājiem un ģimenēm šī ir iespēja paviesoties arī pie tādiem tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, kuri ikdienā ir pieejami tikai interesentu grupām.

Un kāpēc gan šajā ceļojumā nepiestāt Skrīveros?! 24. un 25. jūlijā ciemiņus gaidīs 5 brīnišķīgi saimnieki. Turklāt vilciena pasažieriem, uzrādot derīgu braukšanas biļeti, ir pastāvīgs īpašs piedāvājums meistarklasēm "Skrīveru saldumu" Emociju fabrikā. Lai nodrošinātu pakalpojumu pieejamību, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Katru dienu Skrīverus sasniedz un atstāj ~32 vilcieni. Ceļā no Rīgas jāpavada tikai 1 stunda un 10 minūtes.

Pērkot e-biļeti, viena brauciena cena posmā Rīga-Skrīveri ir tikai 2.34 eiro. Skatiet vilcienu kustības sarakstā, cik maksā vilciena biļete no jūs interesējošās pieturas. Izkāpjot no vilciena, Skrīverus var ērti izstaigāt kājām, bet, lai pārvietotos veiklāt, līdzi var ņemt velosipēdu - meklējiet vagonu ar norādi par veloturētājiem.

Atstājiet rūpes mājās un garāžā, kāpiet vilcienā un ļaujieties aizraujošam un izzinošam piedzīvojumam Skrīveros!

Aicinām pirms brauciena vilcienā izvērtēt savu fizisko stāvokli, kā arī veselības drošības apsvērumus un ievērot visus valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus!

Iepazīstieties ar afišu un pilnu piedāvājumu skatiet Zemgales Plānošanas reģiona mājaslapā!

Lūdzu, uzgaidiet