E-pakalpojumu vietnes inbox.lv darbības traucējumu dēļ aicinām vilciena pasažierus e-biļetes nosūtīšanai norādīt citu e-pasta adresi!

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Atsevišķos vakara reisos vilcienā apsilde ir vagonos ar spilgtāku apgaismojumu

Jūs atrodaties šeit:

Neliels Jampadracis Jumpravā 21. augustā

16.08.2021.

Kad siltā vasara jau steidz uz galu, Jumpravas kultūras nams 21. augustā piedāvā pastaigāties un atpūsties ap Jumpravas estrādi un kultūras namu, iesaistoties dažādās spēlēs un baudot muzikālus pārsteigumus!

Jumpravu stundas laikā no Rīgas ērti var sasniegt ar vilcienu. Trīs minūšu gājienā no stacijas cauri parkam ar estrādi, skatam paveras skaists un rosīgs ciemats. Vilcienu kustības grafiku un biļešu cenas no vēlamās pieturas skatiet šeit.

  • No plkst. 16.00 būs iespēja piedalīties spēlē ar orientēšanās elementiem “Jampadracis” un bērniem izmēģināt roku meistardarbnīcā.
  • No plkst. 17.00 muzikālo fonu nodrošinās Lēdmanes muzikantu ziņģu programma.
  • No plkst. 18.30 būs iespēja satikt gleznu izstādes “Kalnu vējš, kalnu zieds” autori – mākslinieci Sandru Sabīni Jaundālderi kultūras nama izstāžu zālē. Uz šo tikšanos jāierodas ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu.

Papildus 20. un 21. augustā pie Jumpravas kultūras nama darbosies sarunu festivāla LAMPA kopā skatīšanās telts.

Pilnu programmu un papildu informāciju skatiet šeit.

Apmeklējot pasākumu, kā arī atrodoties vilcienā, jāievēro visi valstī aktuālie epidemioloģiskie noteikumi.

Līdz pat 16. septembrim iespējams apskatīt Sandras Sabīnes Jaundālderes izstādi “Kalnu vējš, kalnu zieds” Kultūras nama izstāžu zālē. Plašāk par izstādes darba laiku un mākslinieci lasiet šeit.

Lūdzu, uzgaidiet