Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Izstāde "Rozes un cits" Jelgavā

26.11.2021.

No  26. novembra līdz  16. janvārim Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas kāpņu telpā skatāma Dainas Šulcas personālizstāde “Rozes un cits”.

Izstādē apskatāmas mākslinieces gleznas, kas tapušas pēdējo gadu laikā. Darbu centrālais elements ir rozes, taču ir ievīti arī citi motīvi – jūra, augi, pilsēta.  

Daina Šulca par saviem darbiem saka: “Gleznas tapušas, vērojot dabu un ziedus. Visi izstādē skatāmie darbi ir manas oriģinālgleznas, kas  tapušas tikai klasiskā glezniecības manierē – ar eļļas krāsām, rokā turot otu vai paletes nazi. Rozes tāpēc, ka tās ir skaistas. Rozes – tie vienmēr ir svētki un kaut kas vairāk nekā ikdiena. Es nezinu, vai, atrodoties skaistumā, cilvēks vienmēr ir laimīgs, bet es skaidri zinu, ka, atrodoties skaistumā, cilvēks noteikti nav nelaimīgs.”

Daina Šulca ir dzimusi jelgavniece, pēc profesijas žurnāliste, Latvijas Universitātē ieguvusi divus maģistra grādus – žurnālistikā un sociālajās zinātnes. Strādājusi AS “Lauku Avīze” un AS “Diena”, tagad ir Rīgas reģiona remigrācijas koordinatore un palīdz atgriezties Latvijā tiem, kuri vēlas dzīvot savā dzimtajā zemē. Daina Šulca pati ir dzīvojusi ārzemēs, daudz ceļojusi pa Eiropu, bijusi Āfrikā un Amerikas Savienotajās Valstīs un zina, ko nozīmē ilgas pēc dzimtenes. Māksliniece 13 gadus ir Jelgavas Tautas gleznošanas studijas dalībniece, šobrīd studē Latvijas Mākslas akadēmijas maģistrantūrā.

Dainas Šulcas gleznu izstādes norisinājušās Vecauces pilī un Nacionālajā botāniskajā dārzā. Izstāde “Rozes un cits” ir mākslinieces ceturtā personālizstāde un otrā reize, kad viņas darbi ir apskatāmi Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī.

Izstāde apskatāma otrdienās no pulksten 10 līdz 18, no trešdienas līdz sestdienai no pulksten 10 līdz 21 un svētdienās no pulksten 11 līdz 21. Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa apmeklētājiem ieeja izstādē ir bez maksas.

Apmeklējot izstādi, jāuzrāda sadarbspējīgs vakcinācijas vai vīrusa pārslimošanas sertifikāts kopā ar personu apliecinošu dokumentu, jāievēro divu metru distance (izņemot vienas mājsaimniecības pārstāvjus), kā arī jālieto sejas maska (izņemot bērnus līdz septiņu gadu vecumam).

Vairāk informācijas par izstādi: www.visit.jelgava.lv

Informāciju sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Jelgavas reģionālais tūrisma centrs"

Lūdzu, uzgaidiet