Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Restorānu nedēļa "Svētki tavā šķīvī" Jelgavā

22.04.2022.

No 9. līdz 15. maijam gardēži aicināti apmeklēt restorānus Jelgavā un Jelgavas novadā, lai izbaudītu izsmalcinātu ēdienu, atklātu jaunas garšas un novērtētu pavāru meistarību. Restorānu nedēļas devīze "Svētki tavā šķīvī".

Jelgavā gardēžus gaidīs divi restorāni – "Pilsētas elpa" Pasta salā 1 un "Panorāmas skati" Akadēmijas ielā 1. Īpašs piedāvājums būs arī Jelgavas novada restorāniem "Aitiņlauvas" Valgundes pagastā, "Masti Grill&Chill", "Famille" un bāram "Meka" Ozolniekos.

Katrs piedāvās savu unikālo ēdienkarti, kas būs pieejama tikai Restorānu nedēļas laikā. Šogad tās veidošanā galvenais uzsvars likts uz pavāru meistarību, neaizmirstot, ka maijs ir pilsētas svētku mēnesis un svētki var būt arī šķīvī. Katra ēdināšanas uzņēmuma īpašajā piedāvājumā plānotas divu veidu uzkodas, divu veidu pamatēdieni, veģetārs ēdiens un deserts. Organizatori informē, ka Restorānu nedēļas piedāvājumu varēs nobaudīt par speciālo cenu – 24 eiro par divu kārtu maltīti vai 28 eiro par trīs kārtu maltīti.

Ieinteresējot par šo pasākumu, jau aprīļa beigās plānoti konkursi sociālajos tīklos, kas sniegs iespēju laimēt dāvanu karti kādā no restorāniem. Restorānu nedēļas aktualitātes pieejamas mājaslapā www.jelgava.lv un www.visit.jelgava.lv, kā arī pilsētas un restorānu sociālo tīklu "Facebook" un "Instagram" profilos.

Pirmo reizi Jelgavā Restorānu nedēļa notika 2019. gada pavasarī ar mērķi popularizēt restorānu kultūru mūsu pilsētā, sniegt iespēju pavāriem izpausties ar jaunām receptēm un ar īpaši sagatavoto ēdienkartes un cenu piedāvājumu parādīt, ka apmeklēt restorānu var ne tikai svētkos, bet arī ikdienā.

Informāciju sagatavoja
Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Jelgavas reģionālais tūrisma centrs"

Lūdzu, uzgaidiet