E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. Nopirktās izmanto! Jaunas pērc lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Vilciens Nr. 808 Rīga (13:01) - Daugavpils (16:33) brauc ar ~33 min kavējumu. Tika gaidīta Neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Jūs atrodaties šeit:

22. Vispārējie Piena, medus un maizes svētki 27. augustā Jelgavā

23.08.2022.

27. augustā no pulksten 11 līdz 17 Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) aicina piedalīties erudīcijas spēlē “Medus maize prātlauzim”.

Ik gadu augusta nogalē Jelgavā tiek atzīmēti Vispārējie Piena, medus un maizes svētki. Šogad svētku ietvaros JRTC ir sagatavojis aizraujošu aktivitāti ikvienam interesentam, kas ļaus atklāt piena, medus un maizes vērtīgās īpašības, iepazīt svētku tirdziņa dalībniekus un uzzināt interesantus faktus par vietējām saimniecībām. Dalība aktivitātē ir bez maksas. Darba lapas būs iespēja saņemt Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī (Akadēmijas iela 1) no pulksten 11, savukārt aizpildītas lapas jāiesniedz līdz pulksten 17. Trīs veiksmīgākie aktivitātes dalībnieki saņems veicinošas balvas no JRTC.

Pilsētas viesi un vietējie iedzīvotāji svētku dienā no pulksten 9 līdz 22 aicināti apmeklēt Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni un 1. stāvā uzzināt par atpūtas iespējām pilsētā un apkārtnē, kā arī apmeklēt skatu laukumu 9. stāvā, no kura paveras skaists skats uz pilsētu un Vispārējo Piena, medus un maizes svētku norises vietām. Savukārt no pulksten 10 līdz 18 Tornī apskatei pieejamas vēstures ekspozīcijas “Jelgava laika griežos”, “Mode Jelgavā cauri gadsimtiem”, “Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas stāsts”, kas modernā, interaktīvā veidā iepazīstina ar nozīmīgiem pilsētas un senās baznīcas vēstures faktiem. Skatu laukuma apmeklējums pieaugušajiem 1 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem 0,50 eiro, savukārt vēstures ekspozīciju un skatu laukuma apmeklējums kopā pieaugušajiem 2,50 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem 1 eiro.

JRTC ir apkopojis idejas, kā pavadīt 22. Vispārējos Piena, medus un maizes svētkus Jelgavā, izceļot apskates objektus, ēdināšanas uzņēmumu īpašos piedāvājumus un svētku programmu. Apkopojumu iespējams apskatīt tūrisma tīmekļa vietnē www.visit.jelgava.lv

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitāšu norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

Informāciju sagatavoja "Jelgavas reģionālais tūrisma centrs"

Lūdzu, uzgaidiet