Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Zelta rudens karalistes svētki Siguldā 24. septembrī

21.09.2022.

Ar vērienīgu atklāšanu 24. septembrī Siguldas pils kvartālā iekrāsosies jaunā rudens sezona, un Zelta rudens karaliste Sigulda būs gatava sagaidīt krāšņu lapu vainagus, zelta ielejas un košu krāsu horizontus.

24. septembrī ikviens ir aicināts apmeklēt jau par tradīciju kļuvušos Zelta rudens karalistes svētkus, kur dažādās aktivitātēs varēs iesaistīties gan liels, gan mazs. Visas dienas garumā Siguldas pils kvartālā norisināsies dažādas aktivitātes un meistardarbnīcas, dizaina, amatnieku un mājražotāju tirgus. Par garšīgu svētku atmosfēru rūpēsies “Rudens Street Food” dalībnieki, savukārt vakarā notiks mūziķa Ivo Fomina un grupas “Pērkons” koncerts.

No plkst.11.00 Siguldas pils kvartālā ģimenēm ar bērniem un ikvienam interesentam tiks piedāvāti dažādi Zelta rudens sezonas atklāšanas pasākumi un aktivitātes. Zelta rudens karalistes svētku laikā darbosies mākslas, dizaina un amatnieku produktu tirdziņš – kopumā dalību pieteikuši jau vairāk nekā 40 sava amata pratēju. Būs iespēja iegādāties arī Latvijas zemnieku ražotās un radītās preces un dabas veltes. Kā ierasts, viena no iecienītākajām svētku sastāvdaļām arī šogad būs “Rudens Street Food” zona, kur par demokrātiskām cenām varēs iegādāties gardas maltītes no tuvākiem un tālākiem šefpavāriem.

No plkst.19.00, rudens saulrietu sagaidot, apmeklētājus priecēs mūziķis Ivo Fomins ar grupu, kā arī leģendārā grupa “Pērkons”. Vairāk uzziniet šeit.

Rīga-Sigulda maršrutā ik dienu kursē 12 vilcienu pāri - izvēlieties sev atbilstošāko vilciena atiešanas laiku no piemērotākās pieturas, pērciet e-biļetes ar 5-10% atlaidi un ātri nokļūstiet rudens galvaspilsētā!

Lūdzu, uzgaidiet