Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Jelgavas iegriež vasaras sezonu

17.04.2023.

29. aprīlī Jelgavas iedzīvotāji un pilsētas viesi no pulksten 12 līdz 17 ir aicināti uz aktīvā tūrisma sezonas ieskandināšanas pasākumu Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa pagalmā.

Pasākuma laikā norisināsies dažādas lekcijas un aktivitātes, kas ļaus iepazīt Jelgavas un Jelgavas novada tūrisma aktualitātes, kā arī izzināt dažādas ar ceļošanu saistītas tēmas. No pulksten 12.10 interesentiem būs iespēja noklausīties Jelgavas un apkārtnes tūrisma pakalpojumu sniedzēju prezentācijas un atklāt viņu piedāvājumu. Savus piedāvājumus klausītājiem prezentēs SIA “Karameļu darbnīca”, Ziemassvētku kauju muzejs, Bramberģes pils, kvartāls Masti, Blankenfeldes muiža, Sajūtu kupols, Svētes pils, Pārgājieni-Liepa daba. Pulksten 13 ar īpašu koncertu un iedvesmojošiem ceļojumu stāstiem uzstāsies Reinis Jaunais, pulksten 14 ikvienam būs iespēja klausīties vērtīgu lekciju “Ceļo vesels”, kuras laikā lektore pastāstīs par svarīgiem ar drošību saistītiem jautājumiem, dodoties pārgājienos un atpūtas braucienos. Savukārt pulksten 15 Sapņu medniece dalīsies aizraujošā stāstā par tālo ceļojumu uz Seišelu salām.
 
Visas dienas garumā no pulksten 12 līdz 17 pie Torņa darbosies mājražotāju tirdziņš, akmeņu apgleznošanas un mandalu veidošanas meistarklases, mazākie apmeklētāji noteikti atzinīgi novērtēs iespēju piedalīties Laimes rata griešanā un poniju apskati.

Savukārt Tornī no pulksten 12 līdz 14 norisināsies radoša dekupāžas darbnīca. Dalības maksa ir 10 eiro, bet no pulksten 15 līdz 17 – “Austras raksti” radošā darbnīca, kas būs pieejama bez maksas. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc esat aicināti savlaicīgi pieteikt dalību pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/ vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

Informācija par datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā pieejama šeit.

Lūdzu, uzgaidiet