Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Sieviešu dienas pastaiga pa Jelgavu “Cēlās, neizdibināmās”

28.02.2022.

8. martā, Starptautiskajā Sieviešu dienā, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina uz divu stundu pastaigu “Cēlās, neizdibināmās”, iepazīstot stipras sievietes, kuru vārds saistīts ar Jelgavu. Dalība pastaigā ir bez maksas, bet tai obligāti ir iepriekš jāpiesakās.

Sieviešu dienas ietvaros sadarbībā ar gidi Signi Lūsiņu tiek organizēta pastaiga, kuras dalībnieki dosies aptuveni 2-3 km garā ceļojumā pa Jelgavas centrālo daļu. Pastaigas dalībniekiem būs iespēja klausīties gides stāstos par neparastām un stiprām sievietēm, kuras dzīvojušas, strādājušas Jelgavā vai kuru vārds ir saistīts ar pilsētu. 

Interesenti varēs iepazīt faktus par sabiedrības dāmas Luīzes fon der Rekes dzīvi, par Doreteju Bīroni, kura tiek uzskatīta par vienu no sava laika izcilākajām un savdabīgākajām personībām Eiropas sabiedriskajā un kultūras dzīvē. Kā arī Jelgavā dzimušo komponisti Elgu Īgenbergu, aktrisi Birutu Skujenieci un izcilo Jelgavas Latviešu teātra aktrisi Elzu Barūni, par dzejniecēm un prozaiķēm Elzu Stērsti un Ritu Gāli, mākslinieci Margu Spertāli un citām spēcīgām sievietēm. Gides stāstus papildinās pastaigas galveno varoņu  fotoattēli un dzejas rindas. 

Dalībnieku skaits pārgājienā ir ierobežots, tāpēc ikviens aicināts pieteikties iepriekš pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv vai tālruni 63005447. 
Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

Jautājumu gadījumā par personas datu apstrādi jāvēršas pie Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Jelgavas reģionālais tūrisma centrs" galvenās speciālistes administratīvajos jautājumos pa tālruni 63005452 vai e-pastā laine.rozenberga@tornis.jelgava.lv. Papildu informācija par datu apstrādi Jelgavas pilsētas pašvaldībā pieejama tīmekļa vietnē.

Informāciju sagatavoja
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde
"Jelgavas reģionālais tūrisma centrs"

Lūdzu, uzgaidiet