E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. Nopirktās izmanto! Jaunas pērc lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Velo ekskursija "Metāla sirdspuksti Jelgavā"

29.08.2023.

Sestdien, 9.septembrī, pulksten 11 Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs aicina uz velo ekskursiju “Metāla sirdspuksti Jelgavā” ar gidi Zani Gravu Tehnikas un inovāciju festivāla "Mehatrons 2023" ietvaros.

Velo ekskursijas laikā gides Zanes Gravas pavadībā ikviens varēs doties ~3 stundu garā velo braucienā uz Tehnisko fakultāti, “Anru motors” vēsturisko spēkratu kolekciju, DEPO un braucienu noslēgt ar ekskursiju pa Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja Jelgavas ekspozīciju.

Ekskursijas dalībniekiem būs iespēja iepazīt dažādus metāla spēkratus Jelgavā. “Anru motors” vēsturisko spēkratu kolekciju, kurā ir apskatāmi padomju laika restaurētie spēkrati. Ekskursantiem arī būs iespēja uzzināt, kur atrodas  bijušais Jelgavas lokomotīvju DEPO un kādi dārgumi tajā slēpjas. Ekskursijas noslēgums būs Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja Jelgavas ekspozīcijā, kas iekārtota 1904. gadā celtajā dzelzceļnieku dzīvojamajā mājā.

Velo ekskursijas sākums no Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa pagalma, Akadēmijas ielā 1. Dalības maksa ir 4 eiro, skolēniem/studentiem/senioriem ir 3 eiro + ieejas biļetes muzejā.

Dalībnieku skaits ekskursijā ir ierobežots, tāpēc ikviens aicināts pieteikties iepriekš pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv vai tālruni 63005447.

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

Informāciju sagatavoja
Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde 
“Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

 

Lūdzu, uzgaidiet